Zidna lampa DF7003-3Z PK
3.300,00 RSD
| Jačina | Max. 40W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 3xE27 |
| Boja | Roze |
| Materijal | MDF + Plastika |
| Dimenzije | š: 275mm, v: 400mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
DF7003-3ZP
Kategorije: Dečija rasveta, Dekorativna rasveta
Oznake: dečije zidne lampe, dekorativna rasveta, zidne lampe
Opis
Zidna lampa Forma DF7003-3Z PK u obliku meseca savršen je izbor
za sobu vašeg mališana. Dolazi u roza boji, sa tri E27 grla. Izrađena je od medijapana i plastike u dimenziji od 275x400mm, što je čini praktičnom i modernom u svakom prostoru.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Zidna lampa DF7003-3Z PK |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | DF7003-3ZP |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






