Zidna lampa DF7002-1Z
2.900,00 RSD
| Jačina | Max. 40W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 1xE27 |
| Boja | Plava + Žuta |
| Materijal | MDF + Plastika |
| Dimenzije | š: 275mm, v: 340mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
DF7002-1Z
Kategorije: Dečija rasveta, Dekorativna rasveta
Oznake: dečija dekorativna rasveta, dečija rasveta, dekorativna rasveta
Opis
Zidna lampa Forma DF7002-1Z u obliku meseca savršen je izbor
za sobu vašeg mališana. Dolazi u žutoj boji, sa E27 grlom. Izrađena je od medijapana i plastike u dimenziji od 275x340mm, što je čini praktičnom i modernom u svakom prostoru.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Zidna lampa DF7002-1Z |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | DF7002-1Z |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






