Plafonska lampa DF7001-1C
2.900,00 RSD
| Jačina | Max. 40W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 1xE27 |
| Boja | Plava + Žuta |
| Materijal | Drvo + Plastika |
| Dimenzije | Ø 320mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
DF7001-1C
Kategorije: Dečija rasveta, Dekorativna rasveta
Oznake: dečija rasveta, dečije dekorativne lampe, dekorativna rasveta
Opis
Plafonska lampa Forma DF7001-1C sa motivima zvezda unosi veselu atmosferu u dečiju sobu. Dolazi u plavoj i žutoj boji i sa E27 grlom. Izrađena je od plastike i drveta u dimenziji od Ø320mm. Funkcionalna i dekorativna, osvetljava prostor i podstiče maštu mališana.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Plafonska lampa DF7001-1C |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | DF7001-1C |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






