LED zidna lampa LZ052-7 CH
1.490,00 RSD – 2.500,00 RSDRaspon cena: od 1.490,00 RSD do 2.500,00 RSD(1.490,00 RSD bez PDV)
| Jačina | 7W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 3000K, 4000K |
| Boja | Hrom |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | d: 75mm, š: 420mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Šifra proizvoda:
LZ052-7 CH
Kategorije: LED dekorativna rasveta, LED zidne lampe
Oznake: dekorativna zidna lampa, dekorativne led zidne lampe, led zidna lampa
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED zidna lampa LZ052-7 CH |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | LZ052-7 CH |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta











