LED sijalica MR16 5W LSF-220-5
250,00 RSD(250,00 RSD bez PDV)
| Jačina | 5W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | MR16 |
| Izvor svetla | LED |
| Jačina svetla | 430lm |
| Boja svetla | 3000K, 4000K, 6000K |
| Dimenzije | d: 53mm, Ø 50mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
| Radni vek | < 30000h |
| Energetska efikasnost | A+ |
| Potrošnja el energije | 5 kWh/1000 |
| Zemlja porekla | N. R. Kina |
Šifra proizvoda:
LSF-220-5
Kategorije: LED rasveta, LED Sijalice, LED SIJALICE, Sijalice
Oznake: led rasveta, led sijalice
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED sijalica MR16 5W LSF-220-5 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | LSF-220-5 |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






