LED sijalica E27 4W Filament LFB-ST64-4
390,00 RSD(390,00 RSD bez PDV)
| Jačina | 4W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | E27 |
| Izvor svetla | LED |
| Jačina svetla | 420lm |
| Boja svetla | 2700K, 4000K |
| Materijal | Staklo |
| Dimabilna | NE |
| Dimenzije | d: 145mm, Ø 64mm |
| Proizvođač | Forma |
| Radni vek | <30000h |
| Energetska efikasnost | A+ |
| Potrošnja el energije | 4 kWh/1000 |
| Zemlja porekla | N. R. Kina |
Šifra proizvoda:
LFB-ST64-4
Kategorije: LED rasveta, LED SIJALICE, LED Sijalice, Sijalice
Oznake: dekorativne sijalice, led sijalica, led sijalice
Opis
LED filament sijalice dolaze u raznim dimenzijama i oblicima i služe kao dekorativni i vizuelni element.
Model Forma LFB-ST64-4 je dekorativna sijalica jačine 4w sa E27 tipom grla i LED izvorom svetla.Dolazi u toplo beloj (2700K) i neutralno beloj (4000K) boji svetla..Pored toga što osvetljava vaš prostor ova sijalica pruža veoma visoku efikasnost.Takođe ima dug vek trajanja koji iznosi < 30000h.Koristi napon od 220-240V.Kao i sve vrste filament sijalica i ova ide uz rasvetu sa otvorenim grlom poput visilica i lustera kako bi dekorativni efekat bio jos vidljiviji.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED sijalica E27 4W Filament LFB-ST64-4 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | LFB-ST64-4 |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta




