LED rozetna LS-012-2
370,00 RSD(370,00 RSD bez PDV)
| Jačina | 2W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Boja svetla | 3000K, 6400K |
| Boja | Bela |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | Ø 30mm |
| Dimenzije otvora | Ø 25mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Šifra proizvoda:
LS-012-2
Kategorije: Ugradna rasveta, Ugradne rozetne
Opis
Ugradna rozetna Forma LS-012-2 W sa jačinom od 2W i temperaturom svetla od 6400K je moderno i praktično rešenje za unutrašnju rasvetu.Izrađena je od metala, bele je boje u dimenziji od Ø30mm.Odlikuje je velika efikasnost, dug radni vek,verodostojnost boja,malo zagrevanje kao i jednostavna i brza montaža.S obzirom na IP20 stepen zaštite pogodna je za sve unutrašnje prostore poput dnevnih soba, kuhinja, hodnika i kancelarija.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED rozetna LS-012-2 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | LS-012-2 |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






