LED panel nadgradni 1200×600 LPA-08-1696P
7.850,00 RSD(7.850,00 RSD bez PDV)
| Jačina | 96W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 4000K, 6400K |
| Boja | Bela |
| Materijal | Metal + Plastika |
| Dimenzije | d: 600mm, š: 1200mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED panel nadgradni 1200×600 LPA-08-1696P |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | LPA-08-1696P |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






