-50%
Zidna lampa F10-40
200,00 RSD
Dostupno samo u salonu
| Jačina | Max. 60W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 1xE27 |
| Materijal | Staklo |
| Dimenzije | š: 180mm, v: 210mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Šifra proizvoda:
F10-40
Kategorije: Dekorativna rasveta, Poslednji komadi, Zidne lampe
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Zidna lampa F10-40 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F10-40 |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






