Zidna lampa DF4803-1Z WH
2.650,00 RSD
| Jačina | Max. 40W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 1xE27 |
| Boja | Bela |
| Materijal | Metal + Plastika |
| Dimenzije | d: 250mm, š: 120mm, v: 330mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
DF4803-1Z WH
Kategorije: Dečija rasveta, Dekorativna rasveta
Oznake: dečija rasveta, dečije visilice, dekorativna rasveta
Opis
Zidna lampa Forma DF4803-1Z WH savršen je izbor
za sobu vašeg mališana. Dolazi u beloj boji, sa E27 grlom. Izrađena je od metala i plastike u dimenziji od 330x250x120mm, što je čini praktičnom i modernom u svakom prostoru.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Zidna lampa DF4803-1Z WH |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | DF4803-1Z WH |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






