Zidna lampa DF1602-1Z BL
1.900,00 RSD
| Jačina | Max. 50W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 1xGU10 |
| Boja | Plava |
| Materijal | MDF + Metal |
| Dimenzije | š: 179mm, v: 142mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
DF1602-1Z BL
Kategorije: Dečija rasveta, Dekorativna rasveta
Oznake: dečija rasveta, dekorativna rasveta
Opis
Zidna lampa Forma DF1602-1Z BL u obliku slona unosi veselu atmosferu u dečiju sobu. Dolazi sa upečatljivom plavom bojom i GU10 grlom. Izrađena je od metala i medijapana u dimenziji od 180x142mm. Funkcionalna i dekorativna, osvetljava prostor i podstiče maštu mališana.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Zidna lampa DF1602-1Z BL |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | DF1602-1Z BL |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






