Visilica DF4803-3V BL
6.800,00 RSD
| Jačina | Max. 40W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 3xE27 |
| Boja | Plava |
| Materijal | Metal + Plastika |
| Dimenzije | v: 900mm, Ø 350mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
DF4803-3V BL
Kategorije: Dečija rasveta, Dekorativna rasveta
Oznake: dečija rasveta, dečije visilice, dekorativna rasveta
Opis
Visilica Forma DF4803-3V BL savršen je izbor
za sobu vašeg mališana. Dolazi u plavoj boji, sa tri E27 grla. Izrađena je od metala i plastike u dimenziji od 900x350mm, što je čini praktičnom i modernom u svakom prostoru.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Visilica DF4803-3V BL |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | DF4803-3V BL |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






