Ugradna rozetna CFR1000 SN
170,00 RSD
| Jačina | Max. 50W |
|---|---|
| Tip grla | G5,3/GU10 |
| Napon | 12V/220V |
| Boja | Mat hrom |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | v: 30mm, Ø 88mm |
| Dimenzije otvora | Ø 58mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
CFR1000 SN
Kategorije: Ugradna rasveta, Ugradne rozetne
Oznake: rozetna ugradna, ugradna rasveta, ugradne rozetne
Opis
Ugradna rozetna Forma CFR1000 SN je moderno i praktično rešenje za unutrašnju rasvetu. Izrađena je od metala sa mat hrom završnicom, u dimenziji od 88x30x58mm što je čini idealnom za savremene enterijere. Kompatibilna je sa grlima G5.3 i GU10 sa kojim imate mogućnost da odaberete jačinu i boju svetla sijalice po vašim željama. Stepen zaštite IP20 čini je pogodnom za sve unutrašnje prostore poput dnevnih soba, kuhinja, hodnika i kancelarija.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Ugradna rozetna CFR1000 SN |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | CFR1000 SN |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






