Stona LED lampa FD2006-5TK GR
1.300,00 RSD
| Jačina | 5W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 6400K |
| Boja | Zelena |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | š: 125mm, v: 420mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
FD2006-5TK GR
Kategorije: LED dekorativna rasveta, LED rasveta, LED stone lampe
Oznake: dekorativne stone lampe, lampe-2025-10, led stona lampa
Opis
LED stona lampa Forma FD2006-5TK GR zelena, jačine 5w sa integrisanim LED svetlom i neutralnom bojom svetla(4000K).Ovaj model izrađen je od metala.Pomoću štipaljke se lako fiksira na radne stolove i druge radne površine.Abažur je savitljiv i ima mogucnost promene smera osvetljenja.Zbog svojih dimenzija od 420mm pogodna je kako za vaš dom, tako i za ugostiteljske i hotelske objekte.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Stona LED lampa FD2006-5TK GR |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | FD2006-5TK GR |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






