-24%
Spot lampa FG103-1 SN
950,00 RSD
| Jačina | Max. 50W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 1xGU10 |
| Boja | Mat hrom |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | š: 100mm, v: 160mm, Ø 70mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
FG103-1 SN
Kategorije: Dekorativna rasveta, Poslednji komadi, Spotovi
Oznake: dekorativne lampe, spot lampa, spot lampe
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Spot lampa FG103-1 SN |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | FG103-1 SN |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






