Ugradna spoljna LED lampa S5310 SV
1.500,00 RSD
| Jačina | 3W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 4000K |
| Boja | Mat hrom |
| Materijal | Metal + Staklo |
| Dimenzije | d: 65mm, Ø 58mm |
| Stepen zaštite | IP54 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
S5310 SV
Kategorije: LED Spoljna rasveta, LED ugradne lampe
Oznake: dekorativne led lampe, spoljašnja led rasveta, spoljna led rasveta
Opis
Ugradna spoljna LED lampa Forma S5310 SV sa snagom od 3W sa integrisanim LED izvorom i temperaturom svetla od 4000K pružiće vam snažno i neutralno spoljno osvetljenje.Napravljena je od aluminijuma sive boje i providnog stakla.Ima IP54 zaštitu što je čini idealnim rešenjem za osvetljavanje spoljnog prostora.Zbog svojih dimenzija od 65mmxØ58mm ova lampa je diskretna i lako se integriše u bilo koji spoljni ambijent
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Ugradna spoljna LED lampa S5310 SV |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | S5310 SV |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






