Senzor pokreta SP03 BK
1.000,00 RSD
| Jačina | Halogena: 2000W, Štedljiva: 1000W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Frekvencija | 50-60Hz |
| Boja | Crna |
| Osetljivost (razdaljina) | max. 12m |
| Osetljivost (lux) | 3-2000LUX |
| Osetljivost (ugao) | 360° |
| Brzina detekcije | 0.6-1.5m/s |
| Visina montaže | 1.8-2.5m |
| Dimenzije | d: 24mm, Ø 115mm |
| Materijal | Plastika |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Opis
Nadgradni senzor pokreta Forma SP03 BK crni, izrađen je od plastike.Ovaj model ima osetljivost <3-2000LUX, razdaljina delovanja je max 12m dok je ugao detekcije 360°.Ovaj model se koristi kako za halogenu tako i za LED rasvetu. Izlazna snaga senzora za halogenu rasvetu je 2000W, a za LED rasvetu 1000W.Dimenzije ovog modela su Ø115x24mm
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Senzor pokreta SP03 BK |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | SP03 BK |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






