Podna lampa FK9012-3F
25.000,00 RSD
| Jačina | Max. 40W |
|---|---|
| Tip grla | 3xG9 |
| Napon | 220-240V |
| Boja | Bela + Crna |
| Materijal | Metal + Staklo |
| Dimenzije | d: 1500mm, š: 650mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
FK9012-3F
Kategorije: Dekorativna rasveta, Novo u ponudi, Podne lampe
Oznake: dekorativna rasveta, Dekorativne podne i stone lampe, dekorativne podne lampe, podna lampa dekorativna
Opis
Podna lampa Forma FK9012-3F, sa tri (G9), predstavlja savršen spoj elegancije i funkcionalnosti. Kombinacija metala(crna boja) i stakla(bela boja) donosi toplinu i sofisticiranost u svaki prostor, nudeći savremeni izgled sa klasičnim dodirima. Ova lampa se lako uklapa u različite stilove enterijera.Zbog svojih dimenzija od 650x1500mm idealna dnevne ili spavaće sobe.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Podna lampa FK9012-3F |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | FK9012-3F |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






