-25%
Podna lampa F7751-2F
1.500,00 RSD
| Jačina | Max. 60W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 2xE27 |
| Boja | Bela |
| Materijal | Metal + Papir |
| Dimenzije | š: 255mm, v: 1200mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F7751-2F
Kategorije: Dekorativna rasveta, Podne lampe, Poslednji komadi
Oznake: Dekorativne podne i stone lampe, podna lampa, podne lampe
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Podna lampa F7751-2F |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F7751-2F |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






