Podna lampa F7129-3F WH
12.900,00 RSD
| Jačina | Max. 40W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 3xE27 |
| Boja | Bela |
| Materijal | Metal + Tekstil |
| Dimenzije | š: 500mm, v: 1600mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F7129-3F WH
Kategorije: Dekorativna rasveta, Novo u ponudi, Podne lampe
Oznake: dekorativna podna lampa, Dekorativne podne i stone lampe, podna lampa
Opis
Podna lampa Forma F7129-3F WH bela, sa tri grla(E27), predstavlja savršen spoj elegancije i funkcionalnosti. Kombinacija metala i platna donosi toplinu i sofisticiranost u svaki prostor, nudeći savremeni izgled sa klasičnim dodirima.Ova lampa se lako uklapa u različite stilove enterijera.Zbog svojih dimenzija od 500x1600mm idealan je za radne stolove, noćne ormariće ili kao dekorativni element u dnevnom boravku.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Podna lampa F7129-3F WH |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F7129-3F WH |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






