Podna lampa F7031-5F BK+WH
18.200,00 RSD
| Jačina | Max. 40W |
|---|---|
| Tip grla | 5xE27 |
| Napon | 220-240V |
| Boja | Crna + Bela |
| Materijal | Metal + Staklo |
| Dimenzije | š: 350mm, v: 1750mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F7031-5F BK+WH
Kategorije: Dekorativna rasveta, Novo u ponudi, Podne lampe
Oznake: dekorativna rasveta, Dekorativne podne i stone lampe, dekorativne podne lampe, podna lampa dekorativna, specijalna ponuda serije
Opis
Podna lampa Forma F7031-5F BK+WH sa pet grla (E27), predstavlja savršen spoj elegancije i funkcionalnosti.Izrađena je od metala u crnoj boji dok je kugla od stakla bele boje te svojim izgledom donosi toplinu i sofisticiranost u svaki prostor, nudeći savremeni izgled sa klasičnim dodirima.Zbog svojih dimenzija od 350x1750mm idealna je za dnevne ili spavaće sobe.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Podna lampa F7031-5F BK+WH |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F7031-5F BK+WH |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






