-30%
Plafonska svetiljka VESTA 373 BK
14.000,00 RSD
| Jačina | 60W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Boja svetla | 3000K |
| Boja | Crna |
| Materijal | Aluminijum + Akril |
| Dimenzije | d: 950mm, v: 61mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | BB Link |
Šifra proizvoda:
VESTA 373 BK
Kategorija: Poslednji komadi
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Plafonska svetiljka VESTA 373 BK |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | VESTA 373 BK |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: |
Fumagalli rasveta






