-50%
Luster FK9005-6L
12.000,00 RSD
| Jačina | Max. 40W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 6xG9 |
| Boja | Crna + Mat zlato |
| Materijal | Metal + Staklo |
| Dimenzije | š: 1080mm, v: 1170mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
FK9005-6L
Kategorije: Akcija, Dekorativna rasveta, Lusteri, Poslednji komadi
Oznake: dekorativna rasveta, dekorativni lusteri
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Luster FK9005-6L |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | FK9005-6L |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






