-53%
Luster F9202-4L
5.900,00 RSD
| Jačina | Max. 40W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 4xG9 |
| Boja | Crna + Zlatna |
| Materijal | Metal + Staklo |
| Dimenzije | š: 1070mm, v: 780mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F9202-4L
Kategorije: Akcija, Dekorativna rasveta, Lusteri, Poslednji komadi
Oznake: dekorativni luster, dekorativni lusteri
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Luster F9202-4L |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F9202-4L |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






