-37%
Luster F7705-3L MIX
3.900,00 RSD
| Jačina | Max. 40W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 3xE27 |
| Boja | Bež + Crna + Bela + Siva |
| Materijal | Tekstil |
| Dimenzije | š: 900mm, v: 1000mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F7705-3L MIX
Kategorije: Akcija, Dekorativna rasveta, Lusteri, Poslednji komadi
Oznake: dekorativna rasveta, dekorativni luster, F7705-3L MIX
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Luster F7705-3L MIX |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F7705-3L MIX |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






