LED zidna lampa F2301-5Z AM
6.900,00 RSD
| Jačina | 5W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 3000K |
| Boja | Amber |
| Materijal | Metal + Staklo |
| Dimenzije | v: 470mm, Ø 100mm, Ø 125mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Zidna lampa Forma F2301-5Z AM unosi dozu luksuza i modernog stila u vaš dom. Ova efektna lampa sa integrisanim LED svetlom jačine 5W i prijatne toplo bele boje svetla (3000K) savršen je izbor za prostore kojima želite dodati sofisticiran i moderan pečat. Izrađena od kvalitetnih materijala, zidna lampa kombinuje metal u elegantnoj zlatnoj i crnoj boji sa staklenom kuglom u atraktivnoj amber nijansi. Ovaj kontrast boja i materijala daje joj jedinstven, luksuzan izgled koji se savršeno uklapa u savremeno uređene enterijere. Sa dimenzijama od 125 x 470 mm, idealna je za trpezarije, dnevne i spavaće sobe, kao i druge prostore kojima želite da dodate upečatljiv dizajnerski element.
| Naziv proizvoda: | LED zidna lampa F2301-5Z AM |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F2301-5Z AM |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






