LED zidna lampa F2076-16Z BK
4.500,00 RSD
| Jačina | 16W |
|---|---|
| Napon | 180-265V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 3000K |
| Boja | Crna |
| Materijal | Aluminijum |
| Dimenzije | d: 110mm, š: 260mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F2076-16Z BK
Kategorije: LED dekorativna rasveta, LED zidne lampe, Novo u ponudi
Oznake: dekorativne zidne lampe, led dekorativna rasveta, led zidne lampe
Opis
LED zidna lampa Forma F2076-16Z BK koja dolazi u crnoj boji, doprinosi modernom izgledu vaših prostorija. Jačina od 16W sa integrisanim LED svetlom i bojom svetla od 3000K omogućiće vam dugotrajno i elegantno osvetljenje.Zbog svojih dimenzija od 260mm širine je idealna za osvetljenje spavaće ili dnevne sobe.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED zidna lampa F2076-16Z BK |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F2076-16Z BK |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






