LED zidna lampa F2065-21Z
9.900,00 RSD
| Jačina | Max. 21W |
|---|---|
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 3000K-6400K |
| Napon | 220-240V |
| Dimabilna | DA |
| Dimabilno na daljinski | DA |
| Boja | Boja drveta |
| Materijal | Drvo + Metal |
| Dimenzije | v: 80mm, Ø 450mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F2065-21Z
Kategorije: LED dekorativna rasveta, LED zidne lampe, Novo u ponudi
Oznake: dekorativna led rasveta, led dekorativne lampe, led zidna lampa, zidne lampe dekorativne
Opis
LED zidna lampa Forma F2065-21Z WD koja dolazi u boji drveta, doprinosi modernom izgledu vaših prostorija. Jačina od 21W sa integrisanim LED svetlom omogućiće vam dugotrajno i elegantno osvetljenje.Takođe poseduje daljinski upravljač za odabir boje svetla u rasponu od 3000K do 6400K kao i dimovaje,sto omogućava da podesite jačinu svetla vašim potrebama.Zbog svojih dimenzija od 80xØ450mm ova zidna lampa je idealna za osvetljenje spavaće ili dnevne sobe.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED zidna lampa F2065-21Z |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F2065-21Z |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






