-46%
LED zidna lampa F2034-18Z WH
1.990,00 RSD
| Jačina | 18W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 4000K |
| Boja | Bela |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | d: 255mm, dubina: 75mm, š: 255mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F2034-18Z WH
Kategorije: Akcija, LED dekorativna rasveta, LED zidne lampe, Poslednji komadi
Oznake: dekorativna led rasveta, dekorativne led lampe
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED zidna lampa F2034-18Z WH |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F2034-18Z WH |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






