LED zidna lampa DF4909-10Z YL
3.900,00 RSD
| Jačina | 10W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | LED |
| Boja svetla | 3000K |
| Boja | Žuta |
| Materijal | Metal + Plastika |
| Dimenzije | d: 41mm, š: 230mm, v: 221mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
DF4909-10Z YL
Kategorije: Dečija rasveta, Dekorativna rasveta, Novo u ponudi
Oznake: dečija rasveta, dekorativna rasveta, led zidna lampa
Opis
LED zidna lampa Forma DF4909-10Z YL u obliku zvezde unosi veselu atmosferu u dečiju sobu. Dolazi sa upečatljivom žutom bojom u jačini od 10W i toplom bojom svetla (3000K). Izrađena je od metala i plastike u dimenziji od 230x221x41mm. Funkcionalna i dekorativna, osvetljava prostor i podstiče maštu mališana.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED zidna lampa DF4909-10Z YL |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | DF4909-10Z YL |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






