LED visilica F2609-13V BK
5.000,00 RSD
| Jačina | 13W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 4000K |
| Boja | Crna |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | v: 800mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F2609-13V BK
Kategorije: LED dekorativna rasveta, LED visilice
Oznake: dekorativna rasveta, dekorativne led viseće lampe, led visilica
Opis
LED visilica Forma F2609-13V BK dolazi u crnoj boji je jednostavnog i modernog dizajna sa jačinom od 13W sa integrisanim LED svetlom i bojom svetla od 4000K omogućiče vam dugotrajno i elegantno osvetljenje.Zbog svojih dimenzija od 800mm ova visilica je idealna za osvetljenje spavaće ili dnevne sobe.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED visilica F2609-13V BK |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F2609-13V BK |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






