-39%
LED visilica F2032-78V COF
12.000,00 RSD
| Jačina | Max. 78W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 3000K-6400K |
| Daljinska kontrola | DA |
| Dimabilno na daljinski | DA |
| Boja | Braon |
| Materijal | Metal + Staklo |
| Dimenzije | v: 1000mm, Ø 600mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F2032-78V COF
Kategorije: LED dekorativna rasveta, LED visilice, Poslednji komadi
Oznake: dekorativna led rasveta, led dekorativne visilice
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED visilica F2032-78V COF |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F2032-78V COF |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






