LED viseća lampa FK2009-32V BR
14.900,00 RSD
| Jačina | 32W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 3000K |
| Boja | Braon |
| Materijal | Koža |
| Dimenzije | š: 1200mm, v: 1200mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
FK2009-32V BR
Kategorije: LED dekorativna rasveta, LED visilice, Novo u ponudi
Oznake: dekorativna led rasveta, led viseća lampa
Opis
LED viseća lampa Forma FK2009-32V BR koja dolazi u braon boji što doprinosi modernom izgledu vaših prostorija.Sa jačinom od 32W i integrisanim LED svetlom a bojom svetla od 3000K omogućiče vam dugotrajno i elegantno osvetljenje.Izrađena je od kože.Zbog svojih dimenzija od 1200x1200mm idealna je za trpezarije, dnevne sobe, spavaće sobe.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED viseća lampa FK2009-32V BR |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | FK2009-32V BR |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






