LED stona lampa FD2011-3T WH
3.500,00 RSD
Dimabilna punjiva LED stona lampa opremljena je prekidačem na dodir uz pomoć koga je moguće izabrati željenu boju svetla i nivo oosvetljenosti.
Isporučuje se bez adaptera.
| Jačina | 3W |
|---|---|
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 3000K, 4000K, 6400K |
| Ulazni napon DC | 5V 2A |
| Vreme punjenja | 4h |
| Maksimalno vreme rada | 36h |
| Vreme rada pri maksimalnoj jačini svetla | 4h |
| Boja | Bela |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | v: 380mm, Ø abažura: 110mm, Ø postolja: 96mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
FD2011-3T WH
Kategorije: LED dekorativna rasveta, LED stone lampe, Novo u ponudi
Oznake: dekorativna led rasveta, dekorativne led lampe, led stona lampa, stone led lampe
Opis
Dimabilna punjiva LED stona lampa Forma FD2011-3T WH bela, jačine 3w sa integrisanim LED svetlom.Opremljena je prekidačem na dodir kojim lako možete podesiti boju svetlosti (3000K, 4000K, ili 6400K).Ova lampa ima vreme punjenja 4h a maksimalno vreme rada je 36h.Ovaj model izrađen je od metala.Zbog svojih dimenzija od 380xØ110xØ96mm pogodna je kako za vaš dom, tako i za ugostiteljske i hotelske objekte.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED stona lampa FD2011-3T WH |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | FD2011-3T WH |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta









