LED podna lampa F2079-12F BK
3.700,00 RSD
*Mogućnost upravljanja putem aplikacije.
*Lampa ima USB priključak i ne poseduje adapter.
| Jačina | 12W |
|---|---|
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 3000K/4000K/6400K + RGB |
| Napon | 220-240V |
| Dimabilno | DA |
| Daljinska kontrola | DA |
| Boja | Crna |
| Materijal | Aluminijum + PVC |
| Dimenzije | š: 380mm, v: 1250mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Nema na zalihama
Šifra proizvoda:
F2079-12F
Kategorije: LED dekorativna rasveta, LED podne lampe, Novo u ponudi
Oznake: dekorativne led lampe, led dekorativna rasveta, led podna lampa
Opis
LED podna lampa Forma F2079-12F BK dolazi u crnoj boji, doprinosi modernom izgledu vaših prostorija. Jačina od 12W sa integrisanim LED svetlom omogućiće vam dugotrajno i elegantno osvetljenje.Pomoću daljinskog upravljača možete odabrati RGB izbor boje, boju svetla u rasponu od 3000K do 6400K kao i dimovaje,sto omogućava da podesite jačinu svetla vašim potrebama.Poseduje mogućnost upravljanja putem mobilne aplikacije.Zbog svojih dimenzija od 380x1250mm i jednostavnog dizajna idealna je za spavaće ili dnevne sobe
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED podna lampa F2079-12F BK |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F2079-12F |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






