-37%
LED plafonska lampa F2021-80C
6.900,00 RSD
| Jačina | 80W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja | Hrom |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | d: 560mm, š: 560mm, v: 150mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F2021-80C
Kategorije: Akcija, LED dekorativna rasveta, LED plafonjere i plafonske lampe
Oznake: dekorativne led lampe, led dekorativna rasveta, led plafonska lampa
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED plafonska lampa F2021-80C |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F2021-80C |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






