







LED plafonjera LP-423-48R BK
4.300,00 RSD
*Mogućnost daljinskog upravljanja.
*Daljinski upravljač se kupuje zasebno.
| Jačina | Max. 48W |
|---|---|
| Napon | 180-265V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 3000K/4000K/6400K |
| Memorijski drajver | DA |
| Daljinska kontrola | DA |
| Dimabilno na daljinski | DA |
| Boja | Crna |
| Materijal | Metal + Akril |
| Dimenzije | Ø 400mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
LP-423-48R BK
Kategorije: LED dekorativna rasveta, LED plafonjere i plafonske lampe, Novo u ponudi
Oznake: led dekorativna rasveta, led plafonska lampa
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED plafonjera LP-423-48R BK |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | LP-423-48R BK |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: |
Fumagalli rasveta









