-50%
LED plafonjera F2503-16P
1.450,00 RSD
| Jačina | 16W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 4000K |
| Materijal | Staklo |
| Dimenzije | d: 320mm, š: 320mm, v: 75mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F2503-16P
Kategorije: Akcija, LED dekorativna rasveta, LED plafonjere i plafonske lampe
Oznake: dekorativna led rasveta, led dekorativne lampe
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED plafonjera F2503-16P |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F2503-16P |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






