-56%
LED plafonjera F2500-12P
1.990,00 RSD
| Jačina | 12W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 4000K |
| Materijal | Staklo |
| Dimenzije | d: 250mm, š: 250 mm, v: 76mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F2500-12P
Kategorije: Akcija, LED dekorativna rasveta, LED plafonjere i plafonske lampe, Poslednji komadi
Oznake: dekorativne plafonske lampe, led plafonske lampe
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED plafonjera F2500-12P |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F2500-12P |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






