LED panel ugradni LPD-01-24R NW+RGB
1.800,00 RSD
| Napon | 180-265V |
|---|---|
| Boja svetla | * Daljinska kontrola, W + RGB |
| Materijal | Aluminijum + Plastika |
| Dimenzije | Ø 245mm |
| Dimenzije otvora | Ø 205mm |
| Radni vek | 15000h |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
LPD-01-24R NW+RGB
Kategorije: LED Paneli, LED rasveta
Oznake: led osvetljenje, led panel, led rasveta
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED panel ugradni LPD-01-24R NW+RGB |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | LPD-01-24R NW+RGB |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






