Fenjer zidni NARDO/GIAMPY BK
1.800,00 RSD
| Jačina | Max. 60W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 1xE27 |
| Boja | Crna |
| Materijal | Resin |
| Dimenzije | š: 270mm, v: 315mm |
| Stepen zaštite | IP55 |
| Proizvođač | Fumagalli |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
NARDO/GIAMPY BK
Kategorije: Fenjeri, Fumagalli rasveta, Novo u ponudi, Spoljna rasveta, Zidne lampe
Oznake: baštenska rasveta, fumagalli rasveta, zidna rasveta
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Fenjer zidni NARDO/GIAMPY BK |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | NARDO/GIAMPY BK |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | Italija |
Fumagalli rasveta






